Müşterilerimiz bizimle Hoşnut Güvende Mutlu

Firmanıza en uygun çözümler, en güzel tasarımlar ve bilişim alanında Ankara başta olmak üzere her yerde

Biz Kimiz?

Firmamız MERT TEKNİK Gazaltı Kaynak Makinalarının; Torch ve Torch yedeklerini imal ve tamir hizmeti vermektedir.

Gelişmiş teknolojik ekipman, güçlü pazarlama ve idari birimleriyle Türk Kaynak Sektörü’nün lider ve deneyimli kuruluşları arasında yer alma düşüncisi ile yola çıkan firmamız, ürünler ve size özel çözümleri ile günden güne büyümeye devam etmektedir.
Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar bir taraftan iç yapısında istihdamı sürekli artırıcı iş kollarına yatırım yaparken, diğer taraftan müşterilerinin iş ve yaşam kalitesini artıracak konutlar, endüstriyel tesisler, iş merkezleri vb yapıların çağın gerekleri ve teknolojilerini kendine özgü tasarım ve yapı tekniğiyle birleştirip müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Takım ruhu ile başta kaynak makinaların satış, tamir, bakım ve servis hizmetlerini 21. yüzyılın gereksinimlerine uygun olarak sektörün her kesimine hitap edebilen, her noktaya ulaşabilen, sektörün öncü ve çözümcü firması olabilmektir.

Faaliyet gösterdiğimiz sektörün, tüm ihtiyaçlarını kaliteli, güvenli ve hızlı bir şekilde teknolojik alt yapımız vasıtasıyla yerinde ve zamanında en iyi olanı sunabilmektir.